برخی از محصولات و خدمات ویژه

Hansen P4

گیربکس های نسل جدید شرکت Hansen با نام اختصاری P4 در محدوده گسترده ای از کاربردها در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، انتقال مواد، چوب و کاغذ، فولاد و صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شوند.

گستردگی تنوع این گیربکس ها شامل صدها کاربرد مختلف با محدوده گشتاور از KNm 6 الی KNm 1100 جهت استفاده بصورت 90 درجه (Bevel Helical) و موازی (Helical) و نیز بصورت افقی و عمودی می-باشد.

سیکلو درایو Cyclo Drive

گیربکس ها و گیرموتورهای همه منظوره ولی کاملا خاص سیکلو درایو که سال ها پس از طراحی آن، همچنان به عنوان "گیربکس های تکامل یافته" معروف می باشند.

تکنولوژی سیکلو بعلت استفاده از نیروهای غلطشی به جای نیروهای برشی در طراحی آن برتری ویژه ای نسبت به گیربکس های سنتی دنده ای دارا است.

در مقایسه با دنده های گیربکس های عادی، سیکلو درایوها توان مقاومت بسیار بیشتر و همچنین در جذب شوک ها نیز قدرت به مراتب بالاتری را دارا می باشند. به این دلیل این گیربکس ها همواره به صفاتی همچون قابل اطمینان بودن، طول عمر بالا و کارآیی قابل ملاحظه معروف می باشند.

گیرموتوهای 90 درجه (Bevel Helical)

استفاده از تکنولوژی سیکلو درایو در تولید این گیربکس ها و گیرموتورها به نتیجه غیر قابل باوری در تأمین نیاز صنایع رسیده است.

این گیربکس ها قابلیت اثبات شده تحمل بار زیاد در سیکلو درایو را با ماهیت تنوع زیاد گیربکس های 90 درجه در هم آمیخته و طرحی بی نظیر را ایجاد نموده اند.

گیربکس های دقت بالا Fine Cyclo

گیربکس های Fine Cyclo با کارآیی بالا و سایز کوچک برای کاربردهای رباتیک بسیار مناسب بوده و مکان-یابی دقیق، کنترل دقیق سرعت و گشتاور، لقی بسیار پایین و در حد صفر، قابلیت تحمل شوک های شدید، قابلیت سرعت های ورودی بالا و ضرایب تبدیل بالا از مزیت های اصلی این نوع گیربکس ها می باشد